gaz w samochodzie plusy i minusy

gaz w samochodzie plusy i minusy

Dlatego trzeba Shock basenu

Shocking swój basen jest Krok 2 w dobrej opieki basenie.

Szokujące jest równie ważne, jak regularne dezynfekcji chlorem (krok 1) i dodanie Algicydy (krok 3). Wszystkie baseny muszą być wstrząśnięty regularnie, co tydzień lub co dwa tygodnie. Okres.

gaz w samochodzie plusy i minusy

Shocking puli co tydzień pomaga pozbyć pulę organicznych odpady nieorganiczne, takie jak pot, kosmetyki, płyny do opalania, olejków do ciała, moczu zanieczyszczeń wniesionych przez deszcz lub wiatr, ptasie odchody (większość baseny są na zewnątrz, narażone na otaczającym powietrzu), martwe robaki i małe zwierzęta, które „odwiedzają” swój basen lub nawet uzupełnić wodę. Właściwa szokujące pomaga zapewnić, że środek dezynfekujący (chlor) może skoncentrować się na zabijanie bakterii algi zamiast walczyć z tymi innych materiałów obcych.

Gdy basen jest właściwie w szoku, basen pozostaje czystsze, bardziej musujące, jest mniej podatna na zakwity glonów i mętnej wody. Dodatkową korzyścią jest to, że będzie zużywać mniej chloru w ciągu przeciętnego sezonu pływackiego. Szokujące powinno odbywać się co najmniej raz na tydzień lub 2 tygodnie od otwarcia basenu do basenu zamykanie w zależności od zastosowania obecne warunki.

Nawet pule przy użyciu innych układów odkażania na przykład brom, jonizatory, generatory soli czytaj więcej na naszej stronie (chlor nadal generowane) biguanidy, takie jak Arch Chemical Baquacil® lub BIOGUARD® miękkie Swim® musi zastosować właściwe leczenie uderzeniowe do utleniania odpadów pływakiem i środowiskowych regularnie i rutynowo, postępując zgodnie z instrukcjami konkretnego producenta.

gaz w samochodzie plusy i minusy

Ale jest coś więcej! Czy szokujące, starając się dotrzeć do „break-point” chlorowanie lub leczenia zapotrzebowanie chloru? Weźmy się bliżej.

Regularne szokujące.

„Zwykły Shocking” to po prostu. Basen jest inaczej czyste jasny.

– autor artykułu

Author: auto-gatzka.pl

Share This Post On