gaz w samochodzie na gwarancji

gaz w samochodzie na gwarancji podchlorynu wapnia prądem dotrzeć breakpoint chlorowanie (lub około 6 funtów. podchlorynu litu).

Typowe dawki: co najmniej podwójnej lub potrójnej wysokości regularne szokujące.

Popyt chloru.

Są to typowe objawy, jeśli basen ma problemu popytu chloru: niezdolność do posiadania lub utrzymania normalnego Darmowe dostępnego chloru resztkowego (1,0 ppm lub wyższej) w ciągu kilku dni, mętne lub zamglone wody, widoczne glonów, które po prostu nie wyjaśni , Za kulisami, są najbardziej prawdopodobnymi chloraminy, które łączą i ponowne łączenie z powodu nieodpowiednich metod leczenia wstrząsu. Gdy „break-point” nie zostanie osiągnięta, chloraminy rekombinacji z zemsty staje się coraz trudniejsze do zniszczenia. Mono-chloraminy mogą stać dichloramines które po dozwolony pogorszyć stać trichloramines (stosowane w gaz łzawiący!).

gaz w samochodzie na gwarancji

Leczenie zapotrzebowanie chloru jest podobna do break-point chlorowanie oprócz tego, że stawki są wyższe. Leczenie musi być kompletna i sporządzona w jednym czasie. To jak długo skoków Wielki Kanion; Należy to zrobić w jednym skoku. Nie można być krótkie!

Większość ludzi nie wie, że ich basen ma problem popytu chloru, dopóki nie wstrząśnięty wstrząśnięty w szoku, ale nic się nie stało. Woda nie będzie jasne. Glony ustąpi. Poziom chloru stałej jest prawie niemożliwe do utrzymania. Nawet jasne basen może mieć zapotrzebowanie chloru. Jeżeli pula nie może posiadać chloru, jednak bilans wodny (pH, całkowita zasadowość Twardość wapnia) jest dobre i właściwe, to najprawdopodobniej istnieje zapotrzebowanie chloru.

Najlepszym sposobem, aby określić zapotrzebowanie chloru jest przeprowadzenie badania popytu chloru. BIOGUARD® Accu-Demand 30 jest najlepsza metoda dostępna do testów. Badanie trwa około godziny i jest bardzo dokładna. W skrajnych przypadkach badanie może wezwać szokując basen z maksymalnie 50 lbs prądem w basenie 20.000 galonów.

– autor artykułu

Author: auto-gatzka.pl

Share This Post On