dlaczego czuc gaz w samochodzie

dlaczego czuc gaz w samochodzie

Glony jest pod kontrolą. Nie ma zamglenia do wody. Podczas testowania wody (wykonane dwa razy w tygodniu), łączna Chlor jest taka sama jak Wolnego dostępny chlor (FAC) – podczas korzystania z zestawu testowego DPD. Brak Chloraminy (chlor w połączeniu z pływakiem i odpadów organicznych) obecnej.

Regularne szokujące powinny być wykonywane raz na jeden do 2 tygodni od momentu otwarcia do momentu zamknięcia basen lub zimowanie.

Regularne szokujące utlenia pływakiem i odpady organiczne, które gromadzą się w wodzie basenu z upływem czasu. Odpady te obejmują pot, mocz, balsamy, kosmetyki , „rzeczy”, który został wprowadzony przed wiatrem deszcz. W ostatnim czasie, jest troska o „rzeczy” lub odpady, które przyniósł z normalnych „top offs” komunalnych (z kranu) wody lub wody studziennej.

Odpady te przyczyniają się do czerwonego, podrażnionych oczu, mglisty wody, wzrost glonów i wody, która pachnie jak to ma „zbyt wiele” chlor. Właściwie nie ma wystarczająco dużo FAC. Szokujące pomaga „Re-chlorować” chlor. Prawidłowo leczone puli chloru powinna pachnieć świeżo i być musujące wygląd.

Wstrząsy mono-nadsiarczanu są prawidłowe użycie, od czasu do czasu, odpady z utleniania, a wstrząsy chloru, takie jak Cal-hipoglikemii lub litu jest preferowany produkt. Płynne wstrząsy? Przykro nam, ale są one po prostu nie wystarczająco mocne (11% versus 50% chloru), aby zrobić dokładną pracę. wybielacza? Zapisz go na ubrania w praniu! Należałoby użyć środki chemiczne do basenów do mycia swoje ubrania?

Typowe dawki: BIOGUARD® Wypalić się® Ekstremalne: 1 worek na 10.000 galonów (lub jakiejkolwiek części) co tydzień lub 2 tygodnie w zależności od pogody i sposobu użytkowania. BIOGUARD® Wypalić się® 35: 1 worek na 6.000 litrów (lub jakiejkolwiek części) co tydzień lub 2 w zależności od pogody i sposobu użytkowania.

– autor artykułu

Author: auto-gatzka.pl

Share This Post On